Етноконкурс “Вифлиємська зірка”

У міському етноконкурсі колядок та щедрівок “Вифлиємська зірка” від нашого закладу було представлено два номери:

• Марія Володько – сольний виступ з колядкою “Ангели в небі”
  • Ансамбль “Домісолька” – виступ з колядкою ” О свята Марія Мати”

20 грудня відбувся І етап дистанційного етноконкурсу колядок, щедрівок «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади . Наші учні не тільки долучилися до різдвяних піснеспівів, а й здобули перемогу. Тож вітаємо Володько Марію, яка виборола І місце серед учасників конкурсу молодшої вікової категорії у номінації “солісти” (керівник Міцюк Віктор Васильович). Також вітаємо ансамбль “Домісолька” ( керівник Тищук Ніна Володимирівна), який посів І місце у номінації “ансамблі” у віковій категорії 6-10 років . Бажаємо учасникам та їх керівникам нових здобутків та щиро дякуємо за чудовий новорічний подарунок!