Джури рою «Стріла» провели заняття для вихованців недільної школи Свято-Софіївського храму.

9 жовтня джури рою «Стріла» провели заняття для вихованців недільної школи Свято-Софіївського храму.

Захист своєї Батьківщини – є однією із наскрізних тем Біблії, саме тому всі етапи вишколу були тісно пов’язані з біблійними історіями. Враховуючи вік учасників, заняття на тему «Давид та Голіаф: велика Перемога» проходило в ігровій формі. Це мотивувало та заохочувало юних вихованців, які непомітно для себе в процесі гри отримували нові вміння та навики з туристично-спортивної та топографічної підготовки. Також, цікаво пройшов історичний етап заняття, де дітки продемонстрували хороші знання з історії християнства, які вони здобули навчаючись в недільній школі Свято-Софіївського храму. Завершили заняття виконанням Державного Гімну України.

Хочу сказати, що дивлячись в щирі дитячі очі, особливо під час виконання Гімну, я переконаний: майбутнє України в надійних руках.

Від вихованців гуртка «Джура», дякую настоятелю Свято-Софіївського храму отцю Йосипу за запрошення нашого рою «Стріла» на заняття недільної школи. Впевнений, що спільними зусиллями ми виховаємо справжніх синів та доньок нашої славної Неньки-України!

Керівник гуртка «Джура» Вараського ліцею №1 Віктор Міцюк