Дні Сталої Енергії в школі

З 9 по 13 вересня у навчальному закладі було проведено заходи у рамках Днів Сталої Енергії.

Упродовж тижня учні працювали над малюнками,  виготовляли цікаві вироби з ужитих речей, готували проекти. І як підсумок проведеної роботи 12 вересня було організовано виставку малюнків «Енергія очима дітей» та виставку «Друже життя побутових відходів». Класними керівниками проведено екоуроки «Споживай енергію розумно», години спілкування «Від вогню до екозберігаючої лампочки» та інформацій хвилинки «Енергозбереження – це просто». Наймолодші школярі долучились до конкурсу малюнків на асфальті «Джерела енергії».

Такі заходи спонукають наймолодших жителів міста до ощадливого й ефективного використання енергії та бережливого ставлення до навколишнього середовища.