День пам’яті та примирення

Уже доброю традицією стали зустрічі учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 з представниками військової частини  3045 Національної гвардії України.   І тепер, у переддень відзначення Дня пам’яті та примирення,  завітали  капітан Клець  Дмитро Дмитрович та прапорщик Базан Олександр Іванович на захід «Сини рідного краю», підготовлений класним керівником Брильовою Людмилою Миколаївною та учнями 8-А класу.

Військовослужбовці розповіли про передумови створення Національної гвардії України, її функції та завдання на сьогоднішній день. Дмитро Дмитрович акцентував увагу учнів на необхідності  вивчати історію своєї країни, берегти пам’ять про минуле, бо без минулого немає майбутнього. І, на його думку,  саме незнання населенням східних територій історії України привело до того, що відбувається там сьогодні.  Також військовослужбовець розповів про особисте перебування в зоні АТО, про кіборгів, які героїчно захищали Донецький аеропорт.

На заході було згадано наших захисників, які віддали життя у Другій світовій війні, а також тих,  хто поліг, захищаючи суверенітет України,  у наш час.