Декада початкової школи

З 13 по 24 лютого 2017 року у ЗОШ №1  пройшли Тижні початкової школи, впродовж яких у навчальному закладі проведено ряд заходів під девізом «Кожній дитині – світло знань, кожній дитині – можливість творити, віру в сили свої – без вагань, радість у цьому світі жити».
Тижні розпочались виставкою дитячих робіт «Світ моїх захоплень», на якій були виставлені роботи, зроблені учнями 1-4-х класів з паперу, дерева, солоного тіста, бісеру і ін.. У вівторок, 14.02. учні 2-3-х класів під керівництвом учителів Березного М.П., Щур Т.М., Полюхович Р.В. показали, як колись на Україні веселились козаки, провівши спортивні змагання. Захопленню як учасників змагань, так і вболівальників не було меж. Наступний день, 15.02. , був присвячений рідній Україні. В цей день учителі Кравчук М.А., Жукова М.А., Остапова Н.І. провели для учнів 3-4-х класів флеш-моб «Одягни вишиванку», учні 2-х класів виготовили колажі «Хай буде мир на всій Землі», а четвертокласники написали твори-есе «За що я люблю Україну». Не залишились осторонь щодо участі у проведенні Тижнів і учителі іноземної мови, якій був присвячений четвертий день тижня. Учитель Грищеня О.П. у 2-А класі провела гру КВК «Ми знаємо англійську», Колдун Т.Г. для учнів 3-х класів організувала і провела гру Брейн-ринг. Учні 4-х класів були в захопленні від гри «The Cleverest» («Найрозумніший»), яку для них організувала і провела Нікітчук С.В.. Найсмачнішим для школярів був п’ятий день,  день  сім’ї. В цей день класні керівники і батьки 1-4-х класів організували виставку сімейних пирогів, в якій прийняли участь абсолютно всі класи, та найактивнішими були батьки 1-Б, 3-А, В, Д, 4-А класів. Класні керівники провели виховні години «Моя сім’я – моя фортеця». Перший день наступного тижня був днем дружби, який пройшов під девізом «Школа об’єднала нас у веселий дружний клас» і відзначився виставкою стіннівок-візиток «Наш клас – дружна сім’я» (фото, розповіді про клас), у якій взяли участь усі класи. 21 лютого був днем математики і математиків. В цей день відбулась олімпіада для учнів 2-4-х класів. Кращими математиками серед 2-х класів визнано Полюховича Богдана –І місце, 2-А клас, Водька Арсенія – ІІ місце, 2-В клас, Скібчик Марію – ІІІ місце, 2-А клас. Серед третьокласників кращими стали Власюк Олександр – І місце, 3-В клас, Яйченя Данило (3-В кл.), Гаврилова Ірина (3-Г кл.) – ІІ місце, Каракай Анастасія (3-Г кл.), Заруцький Максим (3-Д кл.) – ІІІ місце. Хороші знання показали і учні 4-х класів, а кращими серед них стали Савонік Іван (4-Г кл.) – І місце, Бібік Ангеліна (4-Г кл.) – ІІ місце, Суворова Альона (4-В кл.) – ІІІ місце. А вже наступного дня, 22 лютого, діти вшановували рідну мову. Відбувся конкурс читців – декламаторів «Леся Українка – поетична квітка України», в якому переможцями стали Ямпольська Алісія (2-А кл.), Коцюбайло Вікторія (3-А кл.), Киричик Софія (4-В кл.) та Одінцова Олександра (4-Г кл.). Подяки за участь у конкурсі отримали найменші його учасники Леус Єлизавета та Хомич Анастасія, учениці 1-Б класу. Олімпіада з української мови виявила кращих знавців рідної мови, а саме: Полюховича Богдана (2-А кл.) – І місце, Скібчик Марію (2-А кл.)  – ІІ місце, Маслікова Романа (2-Б кл.) – ІІІ місце; Кміна Дениса (3-В кл.) – І місце, Левчук Аліну (3-В кл.), Степанюк Софію (3-А кл.) – ІІ місце, Петрук Маріанну, Левшину Вероніку (3-А кл.) – ІІІ місце; Самойдюк Анастасію (4-Б кл.), – І місце, Одінцову Олександру (4-Г кл.) – ІІ місце та Чашку Катерину (4-В кл.) – ІІІ місце. В день довкілля, 23 лютого, відбулась акція «Допоможи птахам взимку», виставка плакатів «Брати наші менші», олімпіада з природознавства для учнів 4-х класів. Перемогу в олімпіаді здобули Савонік Іван (4-Г кл.) – І місце,  Суворова Альона (4-В кл.) – ІІ місце, Чашку Катерину, Васерук Роман (4-В кл.) – ІІІ місце. Закінчились Тижні Днем вдячності, виставкою плакатів «Долоньки єднання» з побажаннями дітей однокласникам, батькам, учителям і лінійкою, на якій були підведені підсумки спільної роботи, нагороджені переможці та висловлені побажання на майбутнє.
Хорошу активність проявили і сім’ї школярів. Так практично з кожного класу були представлені роботи на всі виставки, що організовувались впродовж двох тижнів. Адміністрація школи та учителі 1-4-х класів щиро вдячні батькам за їхню допомогу, за небайдужість до шкільного життя дітей.
Тижні пройшли на високому рівні. Виставку сімейних пирогів відвідали учні перших класів, які навчаються на базі ДНЗ № 2, 3, 4.