«АБЕТКА ХАРЧУВАННЯ» крокує Україною!

Які їжа та пиття, таке й життя
Прислів’я

За 9 років понад 418 тисяч дітей пройшли навчання за програмою «Абетка харчування». Серед них – учні Вараської ЗОШ № 1. Унікальна модульна освітньо-виховна програма для учнів, яка спрямована на формування культури правильного харчування і яку з нетерпінням чекали наші школярі, нарешті завітала до нас. Ми починаємо подорож чарівною країною Правильного Харчування.
Мета програми «Абетка харчування» – розвиток культури правильного харчування та здорового способу життя серед дітей молодшого шкільного віку.
Хочемо повідомити про те, що програма «Абетка харчування» ініційована компанією «Nestle Україна» в рамках глобального створення спільних цінностей «Nestle Здорові діти». Подібні програми діють у 84 країнах світу.