«АБЕТКА ХАРЧУВАННЯ» крокує Україною!

Ця унікальна модульна освітньо-виховна програма для учнів, яка спрямована на формування культури правильного харчування, уже впродовж 10-и років не забуває дороги до Вараського ЗЗСО №1. І цього річ усі 608 учнів 1-4-х класів разом зі своїми учителями вирушили у подорож країною Прапвильного харчування. Адже, «Які їжа і пиття, таке й життя»,- говорить народна мудрість. Проведені перші заняття. Матеріал для дітей доступний, цікавий, яскравий, а подорож із казковими персонажами захоплює. Учні охоче виконують завдання у робочому зошиті, а для домашніх завдань розробники програми створили тести на тему здорового харчування. За допомогою QR-коду батьки з дітьми заходять на сайт, проходять тест та записують результати.

Виконуючи тести разом зі своїми батьками, школярі можуть легко та швидко перевірити засвоєні знання, а також заохотити батьків до організації та підтримання традицій здорового харчування в родині.

Учителі початкових класів ЗЗСО №1 переконані, що програма «Абетка харчування» допомагає дітям зростати розумними, здоровими та кмітливими. Дана програма ініційована компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проекту створення спільних цінностей «Нестле Здорові Діти». Подібні програми діють у 84 країнах світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *